Original Birthday Cards

Android için Eğlence Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 5.1 MB
  • Version 1.4
  • Dil İngilizce
  • Firma Asturstudio
Sevdiklerinize birbirinden mükemmel doğum günü tebrik kartları göndermenizi sağlayacak olan harika bir yazılım.

Sevdiklerinize birbirinden mükemmel doğum günü tebrik kartları göndermenizi sağlayacak olan harika bir yazılım.

Original Birthday Cards uygulamasını Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza yükleyebileceğiniz, son derece kolay kullanım özelliğine sahip olan bir menü ile tasarlanmış rengarenk, cıvıl cıvıl, harika bir doğum günü tebrik kartı uygulamasıdır.

Artık sevdiklerinizin doğum günlerini klasik şekilde kutlamaktan sıkıldı ve onlara verdiğiniz değeri göstermek istiyor istiyor iseniz bu uygulama çok işinize yarayacak. Uygulamanın menüsünde birbirinden güzel doğum günlerine özel tebrik kartları bulunmaktadır. Bu modelleri inceleyerek içlerinden en çok beğendiklerinizi cihazınıza kayıt ederek ister mesaj yolu ile sevdiklerinize gönderebilir, ister iseniz de sosyal paylaşım siteleri ile bağlantı kurarak sevdikleriniz sayfalarında paylaşarak onların doğum günlerini kutlayabilirsiniz.

Sevdikleriniz çok mutlu edebileceğiniz bu mükemmel doğum günü tebrik kartı uygulamasını Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Daha Fazla Göster
Original Birthday Cards indir